Traumų prevencija ir saviginos menas pagal žmogaus įgimtus refleksus

Trukmė: iki 3 val.

Seminaras yra skirtas moterims nuo 18 iki 50 metų.

Maksimalus dalyvių skaičius – 12 žmonių. Nepraleiks progos !

Seminaro metu taikomas SAM metodas (Situacinis algoritminis mokymas) 80% praktikos ir 20% teorijos.

Apranga – patogi, nevaržanti judesių.

Tikslas

1) Sužinosite ką daryti įvykus traumai. 

2) Seminaro metu bus pasakojama, kaip taisyklingai sportuoti; į ką reikėtų atkreipti dėmesį sporto metu. 

3) Kūno svorio korekcija – didinimas, mažinimas.

4) Suteikti žinių kaip galima apginti save ir savo šeimą, panaudojant žmogaus įgimtus savigynos refleksus.

Turinys

Pirmosios pagalbos taisyklės. Taisyklingas sportavimas, krūvio pasirinkimas, sąves analizavimas. 

Kaip įgauti pasitikėjimo? Saugaus mąstymo principai. Kaip išvengti užpuolimo?

Rezultatai: dalyviai sužino daugiau metodų kaip galima įgauti pasitikėjimo savimi, išvengti susidūrimo su užpuolikais, apsaugoti savo asmeninius daiktus. Taip pat pirmosios pagalbos taisykles – ką daryti ištikus traumai, bei taisyklingo pratimų atlikimo ir krūvio pasirinkimo, kad ne tik sporte, bet ir savijautoje būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Seminarą veda: Jordanas Poškaitis- rytų kovos menų meistras, turintis 18 metų trenerio patirtį. Lietuvos, Europos ir Pasaulio Shidokan karate ir Bushido čempionatų nugalėtojas.

Žilvinas Boškevičius – kineziterapeutas. 2016 m. Kineziterapeuto profesinė kvalifikacija, Lietuvos sporto universitete. 2021 m. Sporto kineziterapijos magistro laipsnis, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. 2016-2019m. LMKL žaidžiančių moterų komandos „Vilkmergė“ kineziterapeutas. 2019-2020m. International basketball university kinų krepšinio komandos kineziterapeutas. Nuo 2016 metų dirbdamas su įvairaus profesionalumo sportininkais ar pacientais vadovaujuosiu principu jog reikia gydyti ne judesio simptomatiką, o esminę ir pagrindinę jo priežastį. To įgyjau dalyvaudamas įvairuose mokymuose (Portugalija, Suomija, Amerika…), seminaruose ir skaitydamas pranešimus. Gydymo metu taikau kineziologinį ir sportinį kinezioteipavimą, vakuumines taures, elektros stimuliacijas, fizinius pratimus, mobilizacijas, bei kitas mokslu grįstas metodikas. Įgytas žinias taipogi pritaikau sporto traumų prevencijoje. Padedu pasveikti po ūmių ir lėtinių traumų, operacijų, spręsti laikysenos sutrikimus, neurologines problemas.

Kaina: 60 Eur.

Paveimus atlikti: LT347290000001700403 Naglio Citadeles bankas 

Pavedimo kopiją atsiųsti paštu: boskevicius.zilvinas@gmail.com